Datlové pokušení

Datlové pokušení

“Mlsání na každý den”

Andrea a Lucie, dvě maminky z Vysočiny, se před necelými dvěma lety rozhodly vstoupit do podnikání. Jejich příběh s názvem Datlové pokušení je nám inspirací a rádi se s vámi o něj podělíme. Koneckonců náš blog má za cil představovat české živnostníky a firmy, se kterými jsme se měli možnost seznámit díky čárovým kódům:).

Datlové pokušení vyrábí a prodává sladké I slané dobrůtky, které jsou nejen zdravé, ale zároveň velmi chutné. Jedním ze zdrojů zpětné vazby ohledně chuťových kvalit výrobků jsou pro Andreu a Lucii jejich vlastní děti. Kromě bonbonů, lizátek a tyčinek ručně vyráběných z kvalitních surovin si na jejich e-shopu můžete vybrat jeden ze dvanácti nabízených druhů čokolády LANA nebo třeba pražené kešu ořechy nebo uzené mandle. Zkrátka zdravé a dobré mlsání na každý den:).

Přejeme hodně úspěchů do dalšího podnikání!

 

Proč jste si vybrali Barcodes.cz?

Ideální kompromis cena/kvalita
Dobře zpracovaný web, uživatelsky příjemný, vše šlo vyřešit velmi rychle a jednoduše

Pracujete s EAN kódy od vzniku Vaší společnosti?

Úplně od vzniku společnosti ne, ale když jsme chtěli produkty nabídnout i dál než jen v našem okrese, EAN kódy se staly nutností.

Kde všude jsou Vaše produkty nabízeny?

Největší odbyt produktů máme nyní prostřednictvím nákupního webu Scuk.cz, kde jsou díky jejich výdejním místům dostupné prakticky po celé republice. A prodáváme také na vlastním eshopu www.datlovepokuseni.cz.

Měli jste s čárovými kódy nějaké problémy?

Vůbec, vše bylo naprosto v pořádku. Datlové pokušení

Doporučili byste Barcodes.cz ostatním?

Určitě, nemáme nic co bychom vytkli a rozhodně doporučujeme.