Grafika čárových kódů

 

Pokud jste u nás v minulosti zakoupili číslo čárového kódu   bez jeho grafické podoby (čárového kódu) a nyní grafiku potřebujete, zde si ji můžete koupit.

Prosím pozor – pokud jste nekoupili číslo čárového kódu u nás tento produkt není určen pro vás.  Jděte prosím na naší stránku grafiky čárových kódů.

 • Při vytváření objednávky uveďte prosím do kolonky „další informace“ číslo(a) vašich čárových kódů oddělená čárkami. Po odeslání objednávky Once an order is received and paid we will email you your images in 4 different formats (PNG, JPG, SVG, PDF).

  Popis produktu:

  Grafika čárového kódu, která odpovídá vámi poskytnutým číslům EAN-13 (nebo UPC-A)
  Grafika dodaná ve 4 různých formátech (PNG, JPG, SVG, PDF) a ve standardní velikosti (38x25mm). Pokud požadujete grafiku různých velikostí, specifikujte to v části „další informace“ spolu s čísly čárových kódů.

  Doprava a manipulace:

  Produkt bude zpracován automaticky a doručen emailem bezprostředně po přijetí vaší platby. Žádné další náklady na dopravu nebo manipulaci se k této položce nevztahují.

  Cena včetně DPH:

  Množství    Jednotková cena
  1 259Kč each
  2 239Kč each
  3 219Kč each
  4 209Kč each
  5 189Kč each
  10 + 139Kč each
  20 + 109Kč each
  50 + 59Kč each
  100 + 39Kč each
  150 + Prosím kontaktujte nás.

   

Klikněte na následující odkazy pro koupi čárových kódů pro CD, čárových kódů pro DVDknižních čárových kódů ISBN a čárových kódů pro periodika ISSN.

 

Pro objednávku hromadného nákupu nás prosím kontaktujte.