Zrozeno v Beskydech

Svým beskydským srdcem začali psát jedinečný příběh značky, která dnes dělá radost tisícům zákazníků.

                             

Vlastníte již některý z dřevěných módních doplňků od firmy BeWooden? Koupili jste si nebo darovali někomu vám blízkému hodinky nebo některý z ručně vyrobených šperků doplněných kreativním dřevěným komponentem? Nebo snad doma máte dekorativní dřevěnou dekoraci of firmy BeWooden? Pokud ano jistě se mnou budete souhlasit, že jejich kvalitní ruční práce schovaná v unikátních dřevěných produktech dokáže přinést radost a vykouzlit úsměv na tváři. A pokud jste se zatím s výrobky našich beskydských kolegů nesetkali, dovolte nám představit vám jednoho z našich skvělých zákazníků – firmu BeWooden. Přečtěte si několik slov o tom kdo a co stojí za názvem BeWooden a proč je investice do některého z jejich jedinečných výrobků dobrou volbou.

…protože děláme věci srdcem

Tvoření srdcem pro nás znamená otevřít dveře komunikaci, naslouchat našim zaměstnancům a podpořit jejich nápady. Vše je to o vůli ukázat autentičnost a lidskost.

…protože myslíme na přírodu

Naše náklonnost k přírodě však není ohraničena pouze tvorbou produktů. Snažíme se o celkovou osvětu a ekologie je pro nás nyní velkým tématem.

…protože koupí BeWooden podpoříte dobrou věc

Koupí jednoho z nabízených výrobků máte možnost finančně podpořit některý z projektů. Podívejte se například na projekt Nesejít z cesty, Laskavost nestárne, podporu nadace Světluška, nebo na stavbu nové školy v malé vesničce v jihovýchodní Tanzánii….

 

                                                                     BEWOODEN

BeWooden