Čárové kódy EAN-13

Na této stránce si můžete zakoupit čárové kódy EAN-13 také označované jako GTIN (Global Trade Item Number). Naše čárové kódy EAN-13 jsou celosvětově jedinečné a platné kdekoliv na světě. Používají se jako nezaměnitelné identifikátory pro všechny zboží a produktů kromě knih a časopisů.

Pokud potřebujete čárový kód pro knihy, časopisy, CD disky, DVD disky nebo čárový kód ve fromátu UPC-A klikněte prosím na tyto odkazy. Rozdíl mezi čárovými kódy ve formátu UPC-A a EAN-13 je vysvětlen zde. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.  Rádi vám pomůžeme!

 • Balíček EAN-13

  Popis produktu:

  •  unikátní 13-ti místné EAN číslo
  •  grafika čárového kódu ve formátech PNG, JPG, SVG, PDF
  •  EAN z inventáře UCC s GS1 předponou 07
  •  EAN certifikát a potvrzení vlastnického práva
  •  Bezplatná registrace EAN

  Doprava a manipulace:

  Produkt vám bude doručen emailem bezprostředně po přijetí vaší platby. Žádné další náklady na dopravu nebo manipulaci se k této položce nevztahují.

  Cena (včetně DPH):
  Množství Jednotková cena
  1 749,- Kč
  2 699,- Kč
  3 + 659,- Kč
  5 + 529,- Kč
  10 + 399,- Kč
  20 + 299,- Kč
  50 + 199,- Kč
  100 + 129,- Kč
  150 + 109,- Kč
  200 + 89,- Kč
  250 + 75,- Kč
  500 + 49,- Kč
  1000 + 29,- Kč
  2000 + Kontaktujte nás prosím.

   


Vaše bjednávka bude zpracována automaticky ihned poté, co obdržíme platbu. Během několika minut poté od nás obdržíte e-mail s objednanými čárovými kódy (případně i s jejich grafikou). Vámi zakoupené číslo EAN-13 bude automaticky propojeno s vaším jménem a e-mailovou adresou v databázi IBN. Po zadání již nemáme možnost objednávku zrušit nebo vydané číslo EAN z databáze odebrat. Naše čísla EAN jsou pravidelně kontrolována na protiprávní použití a zaručujeme, že zakoupená čísla jsou nevyužitá. Abychom byli schopni dordžet naši záruku, po objednání je číslo EAN vyjmuto z inventáře a zaregistrováno u nového majitele. Tento proces je nevratný a proto nelze zakoupená EAN čísla vracet.

Podívejte se prosím na naši stránku registrace čárových kódů pro informací ohledně výhod registrace vašich čárových kódů. Toto je doplňková služba, kterou vám nabízíme při koupi balíčku čárových kódů zdarma a která vám poslouží ke zvýšení viditelnosti vašich produktů na internetu.

Délka: 13-ti místné číslo
Povolené znaky: 0123456789 Synonyma: EAN-13 / CODEEAN13 / GS1-13 / GTIN-13 / CODEGTIN13 Standardní velikost (100%): šířka: 37.29mm (včetně světlých míst nalevo a napravo), výška: 25.91mm
Další technická data jsou k nalezení na stránce EAN-13 Specifikace. 

Čárové kódy EAN-13 se staly mezinárodním standardem označování výrobků. 13-místný EAN kód se používá k identifikaci dodavatele produktu a dalších informací. Číslo čárového kódu jednoznačně identifikuje položku v průběhu celého procesu přepravy, prodeje i následného doručení. Používá se v maloobchodních a v internetových obchodech, kde je velmi užitečné při zjednodušení logistiky, sledování zásob a při vyřizování pokladních operací. Výrazně též omezuje možnost lidské chyby.

Vaše unikátní Číslo EAN-13 nejprve zakódujeme do čárového kódu, který je možné buď zapracovat přímo do obalu výrobku nebo vytisknout na štítky nalepit na produkt. Obchodník následně vámi dodaný čárový kód spáruje s vaším zbožím a zaznamená odpovídající informace o výrobku do svého inventarizačního systému. Při každém skenování čárového kódu během procesu prodeje (nebo doručování) se aktualizují záznamy prodávajícího. Tento systém obchodníkovi poskytuje přesné a aktuální informace o zásobách, objemech prodeje apod. a navíc značně redukuje výskyt chyb. 

Označování vašich produktů má několik výhod:

 • Čárové kódy EAN-13 na vašich produktech vám otevírají dveře do obchodú, které používají čárové kódy pro inventarizaci zboží.
 • Čárový kód se ve velké většině případů stává nezbytným pro prodej v mnoha online obchodům (např. Amazon nebo eBay). Kromě toho
 • Naše čísla čárových kódů poskytujeme s možností bezplatné registrace vašich čárovýc. Registrace může zvýšit viditelnost vašich produktů na internetu a pomáhá také zákazníkům lépe najít vaše produkty. Vyhledávač Google zavede zákazníky po zadání vašeho čísla EAN k informacím o vašem produktu.
 • Vámi registrovaný čárový kód se dá číst pomocí aplikací pro mobilní telefony (např. Zebra Barcode Scanner app pro iPhone nebo pro Android), které zákazníky dovedou k informacím o vašich produktech.

Klikněte zdo pro více informací o skenovacích aplikacích pro mobilní telefony. 

Zpět nahoru