Generování čárových kódů

Grafika čárových kódů

Máte EAN čísla, UPC kódy nebo kódy ITF-14 a potřebujete k nim kvalitní grafiku? Hledáte grafické kódy Code 128 nebo Code 39? Potřebujete vytvořit statický nebo dynamický QR kód k propagaci svých produktů nebo webových stránek? Zkrátka hledáte generátor čárových kódů? Jste na správném místě.

Využijte náš generátor čárového kódu. Poskytujeme grafiku mnoha typů čárových kódů (EAN, ISSN, ISBN, QR, ITF-14, Code39 a Code128…). Grafiku dodáváme ve čtyřech různých grafických formátech (png, jpg, svg, pdf) v rozlišení 600 dpi. V případě potřeby se můžeme dohodnout i na dalších grafických formátech. Vysoké rozlišení grafiky spolu s výběrem vhodného formátu vám zajistí kompatibilitu se softwarem, který použijete pro design obalů nebo samotných štítků. Grafiku můžete snadno zakomponovat do designu obalu vašeho produktu a začít prodávat.

Čísla čárových kódů nebo informace, které chcete zakódovat nám prosím sdělte v nákupním košíku v textovém poli „vlastní číslo“ nebo „další informace.“ Náš generátor čárových kódů vám poskytne legální a unikátní kódy, kterými budou označeny pouze vaše produkty či služby. A to na celém světě.

 Klikněte na grafiku, kterou potřebujete

 

Koupit grafiku

UPC-A / GTIN-12

Grafika UPC-kód/GTIN-12

Koupit grafiku

EAN-13 / GTIN-13

Grafika čárových kódů EAN-13 /GTIN-13

Koupit grafiku

ITF-14 / GTIN-14

Grafika čárový kód ITF-14 / GTIN-14

Koupit grafiku

ISBN

  Grafika čárový kód ISBN

Koupit grafiku

ISSN

Grafika čárový kód ISSN

Koupit grafiku

ISMN

Grafika ISMN kódu

 

Koupit grafiku

Code 128/39

Grafika kód 128

Koupit

Statický QR Kód

Statický QR kód

Koupit

Dynamický QR Kód

Dynamický QR kód

 

Mohu si vygenerovat vlastní grafiku čárových kódů nebo je lepší si ji koupit?

Pro získání grafiky čárových kódů máte několik možností:

  • Najít si na internetu bezplatný generátor čárových kódů, který si můžete buď stáhnout, nebo grafiku vytvořit online zadáním čísla čárového kódu. Tyto generátory čárových kódů často neumožňují upravit velikost čárového kódu a vytvářejí grafiku nízké kvality. Pokud již investujete spoustu peněz do návrhu a výroby kvalitních obalů pro svůj výrobek, určitě nechcete celý proces opakovat kvůli nízké kvalitě nebo chybě v čárovém kódu.
  • Můžete si stáhnout font čárového kódu, který se dá použít v aplikaci Word, Pages nebo jiném podobném programu. Tato varianta vyrváří grafiku velmi nízké kvality, která způsobuje potíže při skenování a nedá se spolehlivě použít pro generování maloobchodních čárových kódů.
  • Pořídit si profesionální software pro vytváření grafiky čárových kódů. Kvalitní programy stojí několik tisíc korun je potřeba se naučit je používat. Pokud plánujete tisknout stovky kódů, může to být pro vás ta nejlepší volba. Jinak je pravděpodobně levnější a rozhodně snazší použít následující možnost.
  • Grafiku čárových kódů si můžete za rozumné ceny zakoupit zde. Grafiku automaticky dodáváme ve standardní velikosti s 600 dpi v 5ti různých formátech. Na přání jsme schopní přidat text nad nebo pod samotnou grafikou kódu nebo změnit font písma.

Pokud máte konkrétní požadavky a chcete si ověřit, že je můžeme splnit, neváhejte nás kontaktovat.