Organizace International Barcodes Network

Naše mateřská organizace International Barcodes Network je síť prodejců čárových kódů v různých zemích. Barcodes.cz, jakožto, členská organizace IBN se snaží dále rozšiřovat dostupnost čárových kódů za rozumnou cenu u nás i v dalších zemích. Další výhodou členství v síti IBN je, že máme k dispozici mnohem více informací o čárových kódech než většina ostatních prodejců. Jsme schopni vám poradit v problematice čárových kódů v České republice i jinde. Mezinárodní síť čárových kódů prodala již přes 90 000 čísel čárových kódů a má více než 13 000 zákazníků ve více než 100 zemích světa.  Naše pobočky se nacházejí v 15 zemích světa. S více než desetiletou zkušeností v oboru jsme schopní vám poradit, jak nejlépe opatřit vaše produkty čárovými kódy.

Pokud máte zájem dozvědět se více o naší organizaci podívejte se na stránky International Barcodes Network. Najdete tam nejen množství užitečných informací, ale také kontakty v případě, že se budete chtít obrátit přímo na naši hlavní kancelář ohledně čárových kódů nebo o ohledně čehokoliv jiného.

Na následujících odkazech je možné získat čárové kódy pro CD, DVDknižní čárové kódy (ISBN) a čárové kódy pro časopisy (ISSN).