Barcodes.cz – kdo jsme

Barcodes.cz vstoupila na trh v lednu 2018 a je tak jedním z nejnovějších členů společnosti International Barcodes network (IBN).  Naším cílem je zpřístupnit nabídku služeb IBN klientům v České republice.  Poskytujeme čárové kódy a související služby za ceny příznivé i pro malé firmy a soukromé podnikatele s plnou zákaznickou podporou v češtině a v angličtině.

Naše členství v IBN nám zajišťuje podporu solidní nadnárodní společnosti, která má v oboru více než jedenáctileté zkušenosti. Za dobu svého působení prodala přes 600,000 čárových kódů více než 40,000 spokojených zákazníků ze 120 zemí po celém světě. 

Naše čárové kódy mohou být zdarma registrovány a zadaná data jsou následně sdílena v sedmi online databázích, které dohromady registrují přibližně 170 miliónů produktů.

Naši klienti mohou očekávat:

  • Čárové kódy za jednorázovou platbu bez přidaných poplatků
  • Certifikované, unikátní a jinde nepoužité EAN/UPC čárové kódy
  • Vysokou kvalitu grafického zpracování čárových kódů a jejich okamžitou dodávku na zákazníkovu emailovou adresu
  • Registraci čárových kódů, zpracování ověřovací zprávy a testů zákazníkovy vlastní grafiky
  • Vstřícné jednání a péči o zákazníka a náležitou pozornost specifickým potřebám každého z našich klientů
  • Schopnost řešit vaše požadavky v češtině nebo v angličtině.

Pro více informací o společnosti International Barcode Network a o našich partnerských společnostech v ostatních zemích prosím klikněte zde.  Registraci naší společnosti je možné ověřit zde

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na adrese [email protected] s dotazy ohledně naší společnosti nebo našich služeb.  Rovněž uvítáme jakoukoli vaši zpětnou vazbu.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Za tým Barcodes.cz