Představení firmy Barcodes.cz

Barcodes.cz vstoupila na trh v lednu 2018 a je tak jedním z nejnovějších členů společnosti International Barcodes Network (IBN).  Naším cílem je zpřístupnit nabídku služeb IBN klientům v České republice. Poskytujeme čárové kódy a související služby za ceny příznivé i pro malé firmy a soukromé podnikatele s plnou zákaznickou podporou.

Naše členství v IBN nám zajišťuje podporu solidní nadnárodní společnosti, která má v oboru více než jedenáctileté zkušenosti. Za dobu svého působení prodala cca 1,500,000 čárových kódů více než 100,000 spokojeným zákazníkům ze 120 zemí po celém světě. 

Naše čárové kódy mohou být zdarma registrovány v naší databázi a zadaná data jsou následně sdílena v sedmi online databázích, které dohromady registrují přibližně 170 miliónů produktů.

Naši klienti mohou očekávat:

  • Čárové kódy za jednorázovou platbu bez přidaných poplatků
  • Certifikované, unikátní a jinde nepoužité EAN/UPC čárové kódy
  • Vysokou kvalitu grafického zpracování čárových kódů a jejich okamžitou dodávku na zákazníkovu emailovou adresu
  • Registraci čárových kódů, zpracování ověřovací zprávy a testů zákazníkovy vlastní grafiky
  • Vstřícné jednání a péči o zákazníka a náležitou pozornost specifickým potřebám každého z našich klientů

Pro více informací o společnosti International Barcode Network a o našich partnerských společnostech v ostatních zemích prosím klikněte zde. Registraci naší společnosti v rejstříku firem je možné ověřit zde

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na adrese [email protected] s dotazy ohledně naší společnosti nebo našich služeb. Rovněž uvítáme jakoukoli vaši zpětnou vazbu včetně hodnocení našich služeb, produktů a zkušeností s nákupem u nás na Googlu nebo na Seznamu.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Tým Barcodes.cz