Generátor čárových kódů

Potřebujete čárové kódy pro váš maloobchod? Pak jste na správném místě. Náš generátor čárového kódu pro vás vygeneruje čárové kódy z unikátních, dříve nepoužitých čísel čárových kódů ze systému GS1. Registrace čísel vašich čárových kódů v naší online databázi vás identifikuje jako vlastníka a funguje jako prevence zneužití ze strany jiných obchodníků.

Výhodná cena i pro malé obchody

Pracovat v kamenném obchodě bez čárových kódů je v dnešní době nemožné. To samé ale začíná platit i u e-shopů. Právě čárový kód vám totiž může otevřít dveře k novým zákazníkům a s spolu s tím i k vyšším příjmům. Aby mohly všech výhod z toho plynoucích čerpat i menší obchody, nabízíme dostupné řešení pro všechny. Čárové kódy generátor vygeneruje ve velkém i malém množství. Nezáleží tedy na tom, jestli vlastníte velký řetězec obchodů, nebo jen malou prodejnu na vesnici. U nás vždy pořídíte čárové kódy za výhodnou cenu.

Dodatkové služby

S takto vygenerovaným kódem nás můžete nechat ještě chvíli pracovat. Nabízíme totiž další služby, které vám ušetří čas i peníze. Začít můžeme testem grafiky vašich čárových kódů. Čím více si jich u nás necháte otestovat, tím méně zaplatíte.
Pokud začínáte na svých produktech používat EAN kódy, je dobrou praxí etikety kromě maloobchodních čárových kódů opatřit také QR kódy, Tyto kódy zákazníkům umožní pomocí skenu chytrým telefonem rychle navštívit vaše webové stránky nebo přímo stránku daného produktu. Toto využití QR kódů začalo být v poslední době velmi populární, protože je to finančně nenáročná cesta jak přivést zákazníky na vaše webové stránky a případně je zaujmout nabídkou dalších vašich produktů. Naše technologie Dynamických QR kódů navíc umožňuje v případě potřeby změnit stránku, na kterou QR kód odkazuje aniž byste museli měnit samotný QR kód a tím pádem I etiketu daného produktu. Více informací najdete zde.
Zvýhodněné ceny nabízíme i při tisku etiket. Ty si u nás rovnou můžete nechat navrhnout a udělat tak z klasické etikety jedinečný zážitek pro vaše zákazníky. Unikátní pak mohou být i kódy pro vaše produkty, které zaregistrujeme a ochráníme před jejich zneužitím.

Ochrana čárového kódu zdarma

Jsme součástí International Barcodes Network. Máme dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky v různých koutech světa. Díky členství v této mezinárodní síti jsme schopní pro vás zajistit unikátní a dříve nepoužitý čárový kód. Pokud čárové kódy ještě nepoužíváte, čárový kód generátor vám pro vaše produkty vygeneruje EAN kódy z unikátních, dříve nepoužitých čísel ve vysoké kvalitě grafiky. Tento kód vám následně můžeme zdarma zaregistrovat, aby bylo jednoduše dohledatelné, komu kód patří. Vaši zákazníkům skrze naší online databázi navíc poskytnete snadný a rychlý přístup k informacím o vaší společnosti a produktech

 

Kontakt Barcodes.cz na lince zákaznické podpory :

+420 739 539 969

Zákaznická podpora je k dispozici od pondělí do pátku mezi 8:00 a 17:00 h.
V ostatních časech prosím zanechte vzkaz a my vám zavoláme zpět
nejpozději následující pracovní den.

Kontakt Barcodes.cz přes email:

[email protected]

Na vaše dotazy se snažíme odpovídat během hodiny nebo dvou nejpozději však do dalšího pracovního dne.