Organizace International Barcodes Network

Naše mateřská organizace International Barcodes Network je tvořena sítí prodejců čárových kódů v různých zemích světa. Barcodes.cz, členská organizace IBN, rozšiřuje dostupnost kvalitních a levných čárových kódů do České republiky a okolních zemí. Jednou z výhod našeho členství v síti IBN je, že máme k dispozici mnohem více informací o čárových kódech než většina ostatních prodejců. Jsme schopni vám poradit v problematice čárových kódů v České republice i jinde.

 

Naše organizace prodala od svého vzniku již přes 900 000 čísel čárových kódů a má více než 50 000 zákazníků ve více než 120 zemích světa.  Naše pobočky se nacházejí v 60 zemích světa. S více než dvanáctiletou zkušeností v oboru jsme schopní poskytnout vám veškerou asistenci potřebnou k opatření čárových kódů pro vaše produkty.

 

Pokud máte zájem dozvědět se více o naší organizaci podívejte se na stránky International Barcodes Network. Najdete tam nejen množství užitečných informací, ale také kontakty v případě, že se budete chtít obrátit přímo na naši hlavní kancelář.

Na následujících odkazech je možné získat čárové kódy pro CD, DVDknižní čárové kódy (ISBN) a čárové kódy pro časopisy (ISSN).