QR kódy

Zde si můžete koupit QR kódy. Quick Response kódy se dají skenovat pomocí chytrých telefonů a mohou provádět různé funkce. Nejběžnější je automatické propojení chytrého telefonu s adresou URL. Skenování QR kódu může také automaticky vytvářet události v kalendáři, přidávat kontaktní informace, iniciovat telefonní hovory, odesílat textové zprávy a provádět různé další funkce. Do QR kódu vám můžeme zakódovat jakékoli informace potřebujete. Při objednávání nám prosím v sekci „další informace“ napište údaje, které chcete zakódovat do QR kódu.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud chcete do QR kódu zakódovat větší mnžství informací, grafika bude větších rozměrů. Do grafiky o rozměrech 3x3cm nebo 4x4cm lze snadno zakódovat adresu URL nebo několik řádků textu, při zachování dobré čitelnost. Pokud však chcete zakódovat vizitku VCard nebo VCal událost v kalendáři, velikost vytvořeného kódu bude větší. V případě otázek nás prosím kontaktujte.

Jakmile obdržíme vaši objednávku, vytvoříme váš QR kód a zašleme vám jej e-mailem. V závislosti na dni a denní době objednávky to může trvat až 2 pracovní dny.