Grafika kódů EAN-13

Grafiku pro čísla vašich čárových kódů vám pošleme e-mailem do 2 pracovních dnů.

Nejste si jistí jestli grafiku potřebujete? Závisí to především na tom, kde budete své produkty prodávat. V maloobchodě čárové kódy zjednodušují a zrychlují nákupní proces a limitují výskyt chyb. Proto je většina maloobchodů používá. Grafika čárových kódů je rovněž vyžadována v on-line obchodech. Dobrým příkladem je Amazon, který čárové kódy využívá pro prodej a inventorizaci zboží.

 

Bezplatné generátory čárových kódů

Důvody, proč je lepší koupit si grafiku čárového kódu EAN a nepoužívat bezplatné generátory čárových kódů, jsou k popsány zde.

Pokud neznáte standardy grafiky čárových kódů, mohou se při jejich vytváření vyskytnout závažné nedostatky, které způsobí chyby při následném skenování kódu. Při vkládání grafiky čárového kódu EAN do designu obalu, postupujte podle těchto pokynů.

 

 • Grafika pro čárové kódy EAN-13/UPC-A

   

  POZNÁMKA: tento produkt použijte v případě, že již vlastníte číslo(a) EAN-13 (neboUPC-A) a potřebujete pro tato čísla příslušnou grafiku. Zadejte množství čárových kódů, pro která grafiku požadujete a jednotlivá čísla napište do kolonky „další informace“.

   

  Popis produktu:

  •  Grafika čárového kódu, která odpovídají vámi poskytnutým číslům EAN-13 (nebo UPC-A)
  •  Grafika dodaná ve 4 různých formátech (PNG, JPG, SVG, PDF) a ve standardní velikosti (38x25mm). Pokud požadujete grafiku různých velikostí, specifikujte to v části „další informace“ spolu s čísly čárových kódů.

  Doprava a manipulace:

  •  Produkt bude zpracován automaticky a doručen emailem bezprostředně po přijetí vaší platby. Žádné další náklady na dopravu nebo manipulaci se k této položce nevztahují.

  Cena včetně DPH:

  Množství    Jednotková cena
  1 440Kč,-
  2 350Kč,-
  3 290Kč,-
  4 + 229Kč,-
  10 + 159Kč,-
  20 + 109Kč,-
  50 + 59Kč,-

  Pro větší množství čísel EAN vám rádi poskytneme individuální nabídku. Prosím kontaktujte nás.