Generátor QR kódů

QR kód na počkání

QR kódy můžeme vygenerovat na počkání a jejich použítí je naprosto neomezené. Jsme také schopni poskytnout tzv. dynamické QR kódy, které umožňují přesměrování QR kódu na jinou URL adresu, bez nutnosti měnit samotný QR kód. 

A k čemu takový obrázek vlastně slouží? QR kódy nebo také Quick Response kódy lze skenovat pomocí chytrých telefonů. Jejich nejběžnější využití je propojení s konkrétní URL adresou. Dále lze kód použít při zapsání události do kalendáře, pro přidání kontaktu, navolení telefonního hovoru nebo odeslání textové zprávy. Oblíbenými se tak staly QR kódy především u nejrůznějších akcí, výstav, aktivit pro děti a podobně. Jistě si vybavíte QR kódy, které jste viděli v muzeích, v ZOO nebo na plakátech koncertů. Chcete se dozvědět více o našich antilopách nebo si koupit lístek na metalový koncert? Stačí naskenovat QR kód. Připojení je dnes všude a organizátoři i prodejci toho rádi využívají.

Podoba QR kódu

Velikost samotného QR kódu se odvíjí od množství informací, které chcete zakódovat. Například kód obsahující jednu jedinou URL adresu nebo několik řádků textu bude mít rozměr 3 x 3 cm nebo 4 x 4 cm. Pro vizitku Vcard nebo Vcal událost v kalendáři je však potřeba větší kód.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných informací pro váš QR kód, neváhejte nás kontaktovat ještě před tím, než vytvoříte objednávku. Rádi vám se vším poradíme.

Sami jsme za svou dobu působení na trhu získali řadu zkušeností a nyní jsme rádi, že je můžeme sdílet s vámi, našimi klienty, prostřednictvím námi nabízených služeb. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zajistit hladký průběh vašeho podnikání a vytvořili pro vás QR kódy na míru. Kódy, které přesně odpovídají vašim potřebám a požadavkům. Kódy, které právě potřebujete.

 • Grafika QR kódů

  Grafiku vašich QR kódů vytvoříme automaticky a zašleme do vaší e-mailové schránky během několika minut po zadání a zaplacení objednávky. Aby automatizace fungovala, potřebujeme od vás adresu URL nebo jiné informace, které chcete do QR kódu zakódovat. Pokud tyto údaje při objednávce neuvedete náš systém nebude schopen kódy vytvořit automaticky. Vaši objednávku zpracujeme manuálně a pošleme během 1 až 12 hodin v závislosti na tom, kdy dostaneme vaši objednávku a platbu.

  Vyberte prosím počet QR kódů, které potřebujete, a přidejte do nákupního košíku dole. Na stránce pokladny je pole „doplňující informace“, kde prosím zadejte adresy URL nebo jiných údajů, které má váš QR kód obsahovat. Standardní statické a dynamické QR kódy vám vytvoříme automaticky během několika minut. Složitější statické QR kódy, které obsahují větší množství informací (například V-karty) vám rádi vytvoříme manuálně.

  Popis produktu:

  Grafiku QR kódu vám pošleme na zadaný e-mail v 5-ti různých grafických  formátech (.tif, .bmp, .jpg, .pdf a .eps).

  Grafika QR kódů
  (ceny bez DPH)
  Počet ks Cena za ks
  1 440 Kč,-
  2-4 350 Kč,-
  5-9 290 Kč,-
  10-24 159 Kč,-
  25+ 95 Kč,-

   

  Pro kódování adres URL webových stránek máme k dispozici DVA typy QR kódů – STATICKÉ a DYNAMICKÉ, které využívají naši službu hostování URL.

   

  STATICKÉ QR kódy
  • cílová URL adresa nebo jiné informace jsou zakódovány přímo v QR kódu
  • jsou funkční dokud se nezmění adresa URL, na kterou odkazují
  • neomezený počet skenů
  • lze do nich zakódovat i jiné informace než URL, např. text, vizitky, funkce odesílání e-mailů, SMS zpráv apod.
  DYNAMICKÉ QR kódy
  • Využívají naši službu Dynamic QR Code Service, která umožňuje v případě potřeby opakovaně měnit cílovou adresu URL při zachování původní grafiky kódu.
  • Neomezený počet skenů. (V případě zneužití např. formou nadměrného množství automatických skenů, které způsobují zahlcení serverů nebo podobné technické problémy, je tato funkcionalita zrušena.)
  • Neomezená funkčnost: dynamický QR kód s možností přesměrování bude fungovat ZDARMA po dobu dvou let a po uplynutí této doby budete mít možnsot jeho funkčnost neomezeně prodlužovat za roční poplatek 200Kč.
  • Neomezená možnost přesměrování na novou cílovou adresu URL: Při počátečním nákupu zadáte cílovou adresu URL, kterou můžete následně měnit jak často budete potřebovat. Poplatek za každé přesměrování je 200 Kč
  • Sledování návštěvnosti/statistika využití: pro analýzu využití vašich QR kódů vám můžeme poskytnout statistické informace ve formě sledovacích reportů. Můžete se dozvědět např. jak často nebo ve kterých lokalitách jsou vaše kódy skenovány, jaká denní doba je nejoblíbenější apod. SLEDOVACÍ REPORTY jsou k dispozici pouze pro dynamické QR kódy.

  Pokud hledáte unikátní designy pro své QR kódy klikněte zde.

  Výběr možností

 

QR kód nepotřebuji

Skutečně? To jste ještě nepoznali všechny výhody této technologie. Ale nevadí. U nás si můžete zakoupit také ISBN pro knihy, ISSN pro časopisy nebo ISMN pro hudebniny a další kódy, včetně grafiky pro čárové kódy, které jste u nás již zakoupili.

 

Kontakt Barcodes.cz na lince zákaznické podpory :

+420 739 539 969

Zákaznická podpora je k dispozici od pondělí do pátku mezi 9:00 a 16:30 h.

 

Kontakt Barcodes.cz přes email:

[email protected]