Generátor QR kódů

QR kód na počkání

QR kódy můžeme vygenerovat na počkání a jejich použítí je naprosto neomezené. Jsme také schopni poskytnout tzv. dynamické QR kódy, které umožňují přesměrování QR kódu na jinou URL adresu, bez nutnosti měnit samotný QR kód. 

A k čemu takový obrázek vlastně slouží? QR kódy nebo také Quick Response kódy lze skenovat pomocí chytrých telefonů. Jejich nejběžnější využití je propojení s konkrétní URL adresou. Dále lze kód použít při zapsání události do kalendáře, pro přidání kontaktu, navolení telefonního hovoru nebo odeslání textové zprávy. Oblíbenými se tak staly QR kódy především u nejrůznějších akcí, výstav, aktivit pro děti a podobně. Jistě si vybavíte QR kódy, které jste viděli v muzeích, v ZOO nebo na plakátech koncertů. Chcete se dozvědět více o našich antilopách nebo si koupit lístek na metalový koncert? Stačí naskenovat QR kód. Připojení je dnes všude a organizátoři i prodejci toho rádi využívají.

Podoba QR kódu

Velikost samotného QR kódu se odvíjí od množství informací, které chcete zakódovat. Například kód obsahující jednu jedinou URL adresu nebo několik řádků textu bude mít rozměr 3 x 3 cm nebo 4 x 4 cm. Pro vizitku Vcard nebo Vcal událost v kalendáři je však potřeba větší kód.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných informací pro váš QR kód, neváhejte nás kontaktovat ještě před tím, než vytvoříte objednávku. Rádi vám se vším poradíme.

Sami jsme za svou dobu působení na trhu získali řadu zkušeností a nyní jsme rádi, že je můžeme sdílet s vámi, našimi klienty, prostřednictvím námi nabízených služeb. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zajistit hladký průběh vašeho podnikání a vytvořili pro vás QR kódy na míru. Kódy, které přesně odpovídají vašim potřebám a požadavkům. Kódy, které právě potřebujete.

 

QR kód nepotřebuji

Skutečně? To jste ještě nepoznali všechny výhody této technologie. Ale nevadí. U nás si můžete zakoupit také ISBN pro knihy, ISSN pro časopisy nebo ISMN pro hudebniny a další kódy, včetně grafiky pro čárové kódy, které jste u nás již zakoupili.

 

Kontakt Barcodes.cz na lince zákaznické podpory :

+420 739 539 969

Zákaznická podpora je k dispozici od pondělí do pátku mezi 9:00 a 16:30 h.

 

Kontakt Barcodes.cz přes email:

[email protected]