Nabídka pivovar Koníček

Zákazníci Barcodes.cz

Pivovar Koníček: pivo, které vás rozřehtá

V roce 2006 začal pan Mojmír Velký vařit pivo ve svém nezávislém minipivovárku. První várka světlého výčepního ležáku Ryzák 11% byla slavnostně uvařena přesně 2. 6. 2006. Zanedlouho poté následovala černá dvanáctka Vraník a o vánocích téhož roku polotmavý speciál Grošák 14%. Od té doby uteklo hodně vody, tedy vlastně piva:).

Původní minipivovar ukončil výrobu na podzim roku 2013 a produkce se přesunula do nově vybudované varny se spilkou o kapacitě 160 hl a s ležáckým sklepem na 480hl zrajícího piva. Řemeslný pivovar koníček v současnosné době zásobuje pivem okolo 150 hostinců nejen u nás, ale i v Polsku, na Slovensku a v Německu a produkuje cca 10 tisíc hektolitrů ročně.

Kromě zvýšené kapacity výroby pivovar Koníček postupně rozšíiřil i svůj sortiment. K Ryzákovi, Vraníkovi a Grošákovi přibyli Poník, Višňák, Hatatitla, Ryzler, Bělouš a Čmelák a dále také Koníčkovi limonády, sirupy a medovina (http://www.konickuv-dvur.cz/konoteka/pivni-sortiment)

S našimi čárovými kódy EAN můžete i vy prodávat své produkty na internetu nebo v kamenných obchodech u nás a ve světě. Máte-li dotazy kontaktujte nás nebo si rovnou objednejte kódy v našem obchodě.

 

Proč jste si vybrali Barcodes.cz?

Na doporučení společností, které používali EAN před námi a klasickým výběrovým řízením.

Pracujete s EAN kódy od vzniku Vaší společnosti?

Čárové kódy nepoužíváme od začátku podnikání, nicméně stále větší využívání čárových kódů a ve velké míře přechod zákazníků na čtečky EAN kódů byl pro nás podnětem pro označení našich produktů EAN kódy. Byl to další logický krok v rozvoji naší firmy.

Kde všude jsou Vaše produkty nabízeny?

Naše produkty prodáváme v obchodech, velkoskladech s nápoji a somozřejmě také v restauracích a hospodách. Nejnověji jsme začali nabízet naše produkty i na našem e-shopu https://www.kono-shop.cz.

Měli jste s čárovými kódy nějaké problémy?

Ne, žádné problémy nenastaly.

Doporučili byste Barcodes.cz ostatním? Pivovar Koníček

Na základě našich zkušeností doporučujeme spolupráci se společností Barcodes.cz. Komunikace je rychlá a efektivní a navíc nás provedli celým procesem, abychom mohli označovat naše výrobky EAN kódy.