Čísla čárových kódů pro Amazon

 

Naše čárové kódy jsou naprosto kompatibilní s požadavky Amazonu. Každé číslo je navíc před prodejem individuálně prověřeno proti jeho nelegálnímu používání.

Každý jednotlivý produkt, který na Amazonu budete nabízet, potřebuje vlastní číslo. Pokud nabízíte více variací jednoho produktu v samostatných nabídkách, budete potřebovat zvláštní číslo pro každou variaci. Čísla těchto čárových kódů jsou samozřejmě použitelná i pro maloobchodní prodej v České republice nebo kdekoliv jinde na světě.

POZOR pokud od Amazonu získáváte pouze objednávky a o logistiku se staráte sami (produkty máte ve vlastním skladě a posíláte je zákazníkovi sami), bude vám stačit pouze číslo čárového kódu. Pokud však Amazon skladuje a zasílá vámi prodávané produkty, budete potřebovat čárové kódy včetně jejich grafické podoby. Balíčky čárových kódů, které obsahují čísla včetně grafiky jsou k dispozici zde.

 • Čísla čárových kódů pro Amazon

  Popis produktu:

  •  unikátní 13-ti místné EAN číslo
    nezahrnuje grafiku čárového kódu (lze ji dokoupit samostatně)
    EAN z inventáře UCC s GS1 předponou 07
  •  EAN certifikát a potvrzení vlastnického práva kódů
  •  Bezplatná registrace EAN kódů

  Doprava a manipulace:

  Produkt vám bude doručen emailem bezprostředně po přijetí vaší platby. Žádné další náklady na dopravu nebo manipulaci se k této položce nevztahují..

  Cena (včetně DPH):
  Množství Jednotková cena
  1 499,- CZK
  2 479,- CZK each
  3 + 459,- CZK each
  5 + 419,- CZK each
  10 + 359,- CZK each
  20 + 279,- CZK each
  50 + 169,- CZK each
  100 + 109,- CZK each
  150 + Prosím kontaktujte nás>contact us

 

Naši klienti používají u nás koupené kódy k prodeji tisíců různých produktů na Amazon.com stejně tak jako na Amazon UK, Amazon.de nebo Amazon Australia. Zde naleznete částečný seznam nabízených produktů.

 

Čísla čárových kódů pro Amazon od nás dostanete emailem po uhrazení objednávky. Kódy pak můžete přiřadit k produktům a okamžitě je začít registrovat na Amazonu. Čísla kódů budete potřebovat ve formuláři pro vytvoření výpisů pro jednotlivé produkty. Amazon každému produktu přidělí také své vlastní identifikační číslo – ASIN (Amazon Standard Identification Number).

Při registraci nových produktů na Amazonu:

 • V některých případech bude třeba zadat naše kódy do systému Amazon jako UPC kódy (t.j. jako 12-místné číslo bez první číslice – bez nuly). 12-ti i 13-ti místné verze kódu jsou identické a obě vere patří vám.  Amazon může v některých případech preferovat 12-ti místnou variantu kódu.
 • Amazon od některých našich zákazníků požadoval, aby faktura potvrzující náukup jejich čárových kódů obsahovala i zákazníkovu webovou adresu (URL). Pokud byste se tímto požadavkem setkali nebo chcete, abychom na vaši fakturu přidali vaše URL, dejte nám vědět a rádi vám vyhovíme.
 • Na Amazonu je možné se registrovat jako obchodní značka tzv. „Brand Registry.“ Tato registrace může v některých případech usnadnit schvalovací proces listování vašich produktů a vyřešit případné problémy s čárovými kódy nebo ASIN čísly.


Pro zvýšení spolehlivosti identifikace produktů začal Amazon vyžadovat použití 13-ti místných EAN čísel nebo 12-ti místných čísel UPC. Dříve mohli prodejci uvádět téměř libovolná čísla – stačilo, aby čísla nebyla dříve použita pro jiný produkt na Amazonu. Tento systém způsoboval problémy prodejcům s legitimními čísly čárových kódů, pokud zjistili, že jejich kód byl nezákonně použit někým jiným.

Poslední dobou se zdá, že Amazon umožňuje registraci značkových výrobků (prominentních značek jako např. Adidas) pouze s čárovými kódy používanými původní značkou. Snaží se tím zřejmě předejít neoprávněnému prodeji značkových výrobků. S tím je spojená i důkladnější kontrola používaných čísel čárových kódů. V praxi se setkáváme s velmi různými zkušenostmi při registaci produktů. Amazom ale může namátkově požádat o důkaz vlastnictví čárových kódů.

Přesný vývoj politiky čárových kódů na Amazonu se dá těžko předvídat. Věříme ale, že bude nadále umožňovat prodejcům používat k registraci produktů legitimní a ověřitelná čísla čárových kódů. Tisíce našich zákazníků používají naše kódy k prodeji na Amazonu a od žádného z nich jsme neslyšeli o jakýchkoliv problémech. Amazon nám potvrdil, že čísla našich čárových kódů jsou v pořádku a splňují jejich standardy.

Další a další zákazníci používají naše čárové kódy k registraci nových produktů na Amazonu. Naše čísla jsou dohledatelná v databázi GS1 (tímto se prokazuje, že číslo pochází od GS1, přestože zápis není aktuální a zobrazuje pouze původního držitele licence). Naši zákazníci mají navíc možnost bezplatně své kódy zaregistrovat na www.barcodesdatabase.org a v registraci uvést informace o produktech, na kterých jsou kódy použity. Registrace pak Amazonu poskytuje další důkaz o legitimitě a vlastnictví čárových kódů.

Pro vaši naprostou jistotu vám můžeme nabídnout 60-ti denní záruku vrácení peněz. Pokud si zakoupíte naše čárové kódy a pak zjistíte, že nemohou být použity na Amazonu (ani s naší pomocí při řešení drobných problémů a zodpovězení případných otázek), vrátíme vám plnou cenu kódů. (Poznámka: tyto kódy budou následně vyřazeny z databáze a nebuje možné je využít pro maloobchodní prodej.)

 

Zde najdete čárové kódy pro prodej hudebních CD, DVD, ISBN kódy pro prodej knihISSN kódy pro prodej časopisů.

V případě dotazů nás neváhejte kdykoliv kontatovat.