Senzoor Senior Push

Zkušenosti s Barcodes.cz

Senzoor – Chraňte s námi vaše blízké

Firma Senzoor Czech s.r.o. vyvíjí a produkuje čidla, která slouží v celé řadě aplikací z každodeního života. Jedním z nich je jednoduché zařízení pro seniory, kteří jsou většinu času sami a potřebují jistotu, že si přivolají pomoc v nouzové situaci. Jednoduchým stisknutím tlačítka předá uživatel zprávu určeným osobám a zároveň získá zpětnou vazbu o jejím doručení.

Oproti mobilnímu telefonu má Senzoor Push několik zásadních výhod: 

  • Možnost přivolání pomoci jedním stiskem. Zmáčknutí jednoho tlačítka spustí postupné kontaktování až 5 blízkých osob.
  • Nenabíjí se a vydrží celý jeden rok bez údržby.
  • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost umožňují mít zařízení neustále u sebe, např. na krku nebo na ruce.
  • Jednoduché ovládání i bez brýlí pouze hmatem. Zařízení navíc potvrdí přijetí zprávy s žádostí o pomoc.

Jak říkají sami výrobci: “Máme rodiče a prarodiče, na kterých nám záleží. Jsme připraveni pečovat o zákazníky, koncová zařízení a rozvíjet nabízené služby.”  

Výrobky Senzoor Czech s.r.o se úspěšně prodávají s EAN kódy od Barcodes.cz a my jsme rádi, za odpovědi na několik otázek ohledně čárových kódů.

Proč jste si vybrali Barcodes.cz?

Protože poskytují českou podporu a pro jejich srozumitelnou komunikaci. Také pro jednoduché vyřízení objednávky a získání kódů ihned přes email. Potřebovali jsme rychle zajistit kódy a ujistit se, jak je lze používat.

Pracujete s EAN kódy od vzniku Vaší společnosti?

Ne, začali jsme je používat asi až po roce od spuštění online prodeje. Prozatím nemáme produkty v žádné obchodní síti. Impulzem pro zajištění EAN kódu byla optimalizace online prodeje a marketingu.

Kde všude jsou Vaše produkty nabízeny?

           Na našich eshopech https://senior.senzoor.cz/ a https://www.senzoor.cz

Měli jste s čárovými kódy nějaké problémy?

Ne. Senzoor Senior Push

Doporučili byste Barcodes.cz ostatním?

Ano. Setkali jsme se s příjemnou a ochotnou zákaznickou podporou, kde jsme dostali srozumitelné odpovědi na všechny naše dotazy. Za půl hodiny jsme měli vše vyřízené a kódy v emailu.

 

Máte dotazy ohledně EAN kódů nebo potřebujete vlastní čísla EAN? Kontaktujte nás nebo si kódy jednoduše objednejte v našem obchodě.